• Klíč k bezpečí
  • Sejfy Yale

  • Klíč který myslí
Vítejte na stránkách společnosti Lock Systems s.r.o.

AUTOKLÍČE PRAHA


Jsme odborníci na prodej zámků, rozvorových zámků, vložek, bezpečnostního kování, klíčů, autoklíčů ( včetně čipových ). Zabýváme se realizací systémů generálního klíče, elektronickými a elektromotorickými vložkami a zámky. Zaměřujeme se jak na kvalitu nabízených produktů, tak na kvalitu péče o zákazníka. Proto u nás najdete pouzekvalitní a prověřené produkty významných výrobců

  • Jsme připraveni vám nabídnout řešení ochrany domova tak, abyste se cítili v bezpečí.

  • Firma LOCKSYSTEMS s.r.o. vznikla počátkem roku 2010,jako proficentrum společnosti FAB s.r.o.

  • Jen kvalita samotných výrobků nestačí - vždy rozhoduje kvalita služeb!

Elektronické přístupové systémy

Elektronické přístupové systémy jsou velmi efektivním nástrojem pro elektronickou kontrolu vstupu do objektů, místností, vjezdů do garáží, parkovišť, průjezdů vrátnicí a identifikaci osob.

Mechatronické vložky

Elektromechanický uzamykací systém s integrovanými moderními komunikačními a softwarovými technologiemi přináší novou, vysokou úroveň zabezpečení. Systém lze použít u nových realizací nebo i ve stávajících objektech.

Systémy generálního klíče

Systém generálního klíče umožňuje jedním bezpečnostním klíčem uzamknout libovolný počet dveří a zároveň Vám dá možnost určit a kontrolovat osoby, které mohou do jednotlivých objektů či místností vstupovat.

Autoklíče

Vyrábíme klíče, autoklíče a motoklíče kopírováním nebo na elektronických strojích dle zadání kódu klíče.V případě ztráty klíčů jsme schopni zhotovit klíče i podle zámků.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře vás ochrání před možným nebezpečím. Bezpečnostní dveře vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor.

Samozamykací zámky

Jsou vhodné do všech dveří, které byste měli zamykat. Stačí jen za sebou zavřít a je vždy zamčeno. Zvenku stále zamčeno, zevnitř stále odemčeno (paniková funkce), jednoduchá montáž.

Trezory T-SAFE

Jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, šperků, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se ve čtrnácti základních velikostech a svým provedením jsou určeny k ukotvení do nábytku, stěny nebo do podlahy.

Trezory jsou osazovány mechanickými zámky firem MAUER nebo STUV, nebo mechanickými kombinačními zámky firem LA GARD, SARGENT & GREENLEAF nebo NL LOCK, případně elektronickými zámky MAUER, LA GARD nebo NL LOCK. U velikostí NT 13 až NT 24 lze použít kombinaci 2 kusů uvedených zámků. Tyto velikosti je rovněž možno vybavit různým počtem vnitřních uzamykatelných schránek. Standardně jsou všechny trezory vybaveny vyjímatelnými poličkami (NT 14 až NT 24 stavitelnými).
V mezistěnách korpusu je ohnivzdorná výplň (odolnost proti slabému požáru).

Renewable

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .