<H1>Panikové kování Praha</H1> <p>Panikové kování Praha: velkoobchodní i maloobchodní prodej panikového kování pro otočné a kyvné dveře. <br>Panikové kování zn. FAB. Panikové kování zajišťuje bezpečný únik osob z budov před hrozícím nebezpečím. <br>Panikové systémy pro otvírání dveří - zámky a kování.</p> <p>Jednobodové panikové kování, dveřní uzávěry ovládané horizontálním madlem. <br> Kvalitní panikové dveřní kování je velmi důležité. Jde přeci o ochranu majetku, zabezpečení únikových míst. <br>Pro spolehlivé otvírání dnes už zdaleka nestačí jen pořádný zámek a kování. Klidné spolehlivé otvírání dveří zajistí promyšlený bezpečnostní zámek a nebo klíčový systém, panikové kování.</p> <H2>Panikove kovani Praha</H2>
  • Klíč k bezpečí
  • Sejfy Yale

  • Klíč který myslí
Vítejte na stránkách společnosti Lock Systems s.r.o.

Jsme odborníci na prodej zámků, rozvorových zámků, vložek, bezpečnostního kování, klíčů, autoklíčů (včetně čipových), zabýváme se realizací systémů generálního klíče, elektronickými a elektromotorickými vložkami a zámky. Zaměřujeme se jak na kvalitu nabízených produktů, tak na kvalitu péče o zákazníka. Proto u nás najdete pouzekvalitní a prověřené produkty významných výrobců

  • Jsme připraveni vám nabídnout řešení ochrany domova tak, abyste se cítili v bezpečí.

  • Firma LOCKSYSTEMS s.r.o. vznikla počátkem roku 2010,jako proficentrum společnosti FAB s.r.o.

  • Jen kvalita samotných výrobků nestačí - vždy rozhoduje kvalita služeb!

Elektronické přístupové systémy

Elektronické přístupové systémy jsou velmi efektivním nástrojem pro elektronickou kontrolu vstupu do objektů, místností, vjezdů do garáží, parkovišť, průjezdů vrátnicí a identifikaci osob.

Mechatronické vložky

Elektromechanický uzamykací systém s integrovanými moderními komunikačními a softwarovými technologiemi přináší novou, vysokou úroveň zabezpečení. Systém lze použít u nových realizací nebo i ve stávajících objektech.

Systémy generálního klíče

Systém generálního klíče umožňuje jedním bezpečnostním klíčem uzamknout libovolný počet dveří a zároveň Vám dá možnost určit a kontrolovat osoby, které mohou do jednotlivých objektů či místností vstupovat.

Autoklíče

Vyrábíme klíče, autoklíče a motoklíče kopírováním nebo na elektronických strojích dle zadání kódu klíče.V případě ztráty klíčů jsme schopni zhotovit klíče i podle zámků.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře vás ochrání před možným nebezpečím. Bezpečnostní dveře vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor.

Samozamykací zámky

Jsou vhodné do všech dveří, které byste měli zamykat. Stačí jen za sebou zavřít a je vždy zamčeno. Zvenku stále zamčeno, zevnitř stále odemčeno (paniková funkce), jednoduchá montáž.

Trezory T-SAFE

Jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, šperků, léků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se ve čtrnácti základních velikostech a svým provedením jsou určeny k ukotvení do nábytku, stěny nebo do podlahy.

Trezory jsou osazovány mechanickými zámky firem MAUER nebo STUV, nebo mechanickými kombinačními zámky firem LA GARD, SARGENT & GREENLEAF nebo NL LOCK, případně elektronickými zámky MAUER, LA GARD nebo NL LOCK. U velikostí NT 13 až NT 24 lze použít kombinaci 2 kusů uvedených zámků. Tyto velikosti je rovněž možno vybavit různým počtem vnitřních uzamykatelných schránek. Standardně jsou všechny trezory vybaveny vyjímatelnými poličkami (NT 14 až NT 24 stavitelnými).
V mezistěnách korpusu je ohnivzdorná výplň (odolnost proti slabému požáru).

Renewable

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .